Wciąż trwa dodawanie asortymentu do naszego sklepu. Jeżeli nie znalazłeś interesującej Ciebie części
– napisz do nas lub zadzwoń –
udzielimy informacji o cenie oraz dostępności potrzebnej Tobie części.

Skutery

Zwroty towaru

Klient może odstąpić od umowy kupna w terminie 10 dni, zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2002r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny, poprzez zwrot towaru w stanie niezmienionym.

Klient może zwrócić towar w/w ustawy bez podania przyczyny zwrotu (jeśli towar nie spełnił jego oczekiwań). W takim przypadku koszt transportu pokrywa Klient.

Zwroty towaru przyjmowane są bez opłat manipulacyjnych, nawet w przypadkach gdy był on błędnie zamówiony przez odbiorcę (wyjątek stanowią towary sprowadzane dla klienta na specjalne zamówienie). Zwracany towar należy odesłać wraz z oryginałem paragonu fiskalnego lub ksero faktury. Zwrot możliwy jest tylko wówczas, gdy towar nie był używany ani nie został w żaden sposób zniszczony. Jednocześnie towar musi być zwracany w oryginalnym, niezniszczonym opakowaniu. O planowanym zwrocie prosimy wcześniej nas o tym poinformować. Jeżeli zwrot towaru wynika z winy zamawiającego, ponosi on koszt wysyłki (i nie podlega on zwrotowi). Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru. Pieniądze zostaną zwrócone przelewem bankowym na konto wskazane przez Klienta.